Jesteś tutaj: Porady / Czy wykonują Państwo edycję zdjęć dla firm?

Czy wykonują Państwo edycję zdjęć dla firm?

       W ofercie ProShoot.pl znajdą Państwo również możliwość, wykonania retuszu/innej obróbki graficznej na zdjęciach wykonanych przez klienta. Możemy poprawić kontrast, kolor, jasność i inne parametry, jak i również wyciąć przedmiot z tła (szparowanie) i wstawić go np. na białe tło.

Niedawno z takiej usługi skorzystała firma RAN CAR zajmująca się wynajmem ciężarówek (ran-car.com). Wykonali samodzielnie zdjęcia, które następnie zostały poddane obróce graficznej przez naszą firmę. Całe zlecenie zostało wykonane zdalnie/online. Do prac przystąpiliśmy od podstawowej obróbki polegającej na prawidłowym wywołaniu zdjęcia cyfrowo. Po czym dokonaliśmy poprawy wyglądu otoczenia, włącznie z popawą wyglądu nieba jak i samej ciężarówki, usunięciu kilku niepotrzebnych elementów w tle, wstawieniu tablic z logiem firmy oraz odpowiednim wykadrowaniu. Klient co ważne wykonał zdjęcia poprawnie, o porze dnia kiedy światło jest plastyczne, w dużej rozdzielczości (300DPI, 6000x3376 pikseli) aparatem typu lustrzanka Sony A77V. Co miało wpływ również na efekt końcowy.

 

A oto efekty tej pracy (zdjęcia po lewej przed wykonane przez klienta/ po prawej po obróbce graficznej wykonanej przez naszą firmę ProShoot.pl ).

Chcesz zobaczyć większe porównanie, wejdź na: LINK

 

Chcesz zobaczyć większe porównanie, wejdź na: LINK

 

Chcesz zobaczyć większe porównanie, wejdź na: LINK

 


Fot. RAN-CAR, ran-car.com | Klient
Retusz/Obróbka graficzna: ProShoot.pl